Etsy Hesap Açılış Hizmetleri

Hesap Açılış Hizmetleri

ETSY

Etsy Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Etsy, kullanıcılara tamamen el emeği ile üretilen orijinal ve işçiliği yüksek ürünler sunan bir pazar yeridir. Uluslararası bir konumda olan Etsy.com, son derece geniş bir kullanıcı kitlesine erişmiştir. Özellikle vintage değeri olan objeler, kıyafetler ve aksesuarların geniş bir alan bulduğu Etsy, tamamen el emeği veya vintage ürünlerden oluşur. Bu nedenle Etsy’de satılan ürünler genellikle sanat eseri niteliği taşıyan ürünlerdir. Peki, Etsy nedir? Etsy’de nasıl satış yapılır?

Etsy’de En Çok Satılan Ürünler

Etsy nedir sorusuna bu pazaryerinde satılan ürünlere bakarak cevap bulabilirsiz. Etsy’de en çok satılan ürünler genellikle takı, aksesuar, kıyafet, ev dekorasyon ürünleri gibi parçalardır. Bu ürünler eşsiz ve el emeği olduğu için müşteri kitlesi tarafından büyük ilgi görür. Etsy, satış yaparken sizden olabildiğince şeffaf olmanızı ve gerçekten kendi üretiminiz olan ürünleri sunmanızı ister. Bunun yanında, herhangi bir alanda üretim yapmak için kullanılan temel malzemeleri ise “Craft Supplies” kategorisi içerisinde satışa sunabilirsiniz. Bu malzemeler takı tasarımında kullanılan boncuk, tel gibi malzemeler olabilir. Buna ek olarak parti süslemeleri, dikiş nakış malzemeleri veya bunun gibi çeşitli tasarım malzemeleri olabilir. Bu noktada da ürünlerin kalitesi, nereden temin edildiği gibi konularda olabildiğince şeffaf olunması gerekir.

Etsy’de en çok satanlar arasında görülen bir diğer ürün grubu ise vintage ürünlerdir. Ürünlerin vintage sınıfında yer alabilmesi için en az yirmi yıllık olması beklenir. Vintage ürünleri hem kullanım amacıyla hem de dekoratif olarak sergilemek amacıyla satın alan geniş bir Etsy müşteri kitlesi bulunur. Etsy clothing kategorisi ise çok sayıda handmade ürün içerir. Kadın, erkek ve çocuk giyim koleksiyonlarının üreticileri arasında yerinizi alarak kendi moda stilinizi oluşturabilir, müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Özellikle boho ve vintage stillerin belirgin olarak görüldüğü Etsy clothing kategorisi farklı ve eşsiz parçalar arayanların bir numaralı tercihidir. Çeşitli temalarda kostüm tasarımları, parti ve festival kıyafetleri ise Etsy’de en çok satılan ürünler arasındadır.

Excellent Track Records

From banking and insurance to wealth the management and securitie on distribution financial

743+ Projects Achieved

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

92+ Managing Partners

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

$4M Raised Capital

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Request a Free Quote